Vopsitori / tinichigii auto in Belgia

Mergit Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca in service auto din Belgia. Experienta anterioara obligatorie! Se ofera 10 EUR/ora, cazare asigurata, program de lucru de 8h/zi, 5 zile/saptamana cu posibilitate de efectuare de ore suplimentare. Se cere conditie fizica buna, dexteritate manuala, seriozitate si dorinta de a lucra. Limba engleza sau franceza la nivel mediu constituie un avantaj!

CERINTE

Experienta anterioara in vopsitorie sau tinichigerie auto obligatorie.
Limba engleza / franceza la nivel conversational.
Seriozitate, dorinta de a lucra, conditie fizica buna.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate efectuare ore suplimentare
Cazare asigurata
Se poate veni cu automobilul propriu sau se pune la dispozitie automobil pentru transportul cazare - loc de munca

Toate tipurile de productie, comert si servicii, cu exceptia celor specificate in paragrafele 1 - 3 ale legii nr. 455/1991 Sb din Republica Ceha.