Urgent Bona vorbitoare limba franceza pentru Belgia

SC HR Creative Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam persoana vorbitoare limba franceza pentru fetita de 5 ani in Belgia.Este nevoie de o persoana cu experienta la copii, care poate aduce recomandari de la familiile unde a lucrat bona, sa aiba disponibilitate de a locui in Belgia cu familia si sa fie o persoana educata si ingrijita.

CERINTE

- limba franceza;
- de preferat carnet auto, daca este posibil;
- persoana cu minim studii medii;
- experienta cu copiii;
- recomandari de la familiile unde a lucrat.

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa, salariu 700 euro/luna

Agentia HR Creative are grija de cele mai exigente criterii de recrutare privind personalul pentru clientii sai. Este o agentie formata din psihologi unde accentual pe calitatea umana este esential.
Oferim solutii, incredere si siguranta iar cartea noastra de vizita aduce:
Inovatie – venim cu idei si solutii promte;
Concentrare – ne concentram asupra rezultatelor care sa duca la satisfactia angajatului si angajatorului.
Oferim consultanta si consiliere pentru a obtine cele mai bune rezultate.