Tinichigii și Vopsitori auto pentru Belgia !

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm Tinichigii și Vopsitori auto pentru Belgia !
Nu percepem comision sau tarif de mediere de la candidati!

CERINTE

Cerințe:
• Experiență de minimum 5 ani în domeniu
• Cunoștinte de limba Engleză la nivel conversațional

BENEFICII OFERITE

Oferta:
• Salariu în funcție de experiență
• Se lucrează ore suplimentare
• Decont transport din România în Belgia
• Decont transport intern și asigurare mijloc de transport
• Cazare organizată (de regulă o singură persoană în camera) - 260 euro/lună
• Acces gratuit la internet la locul de cazare
Contract de muncă în Belgia - Beneficii conform legislației belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc)

Misiunea All EU Recruitment este aceea de a conecta angajatori europeni sau romani cu personal roman calificat si de a facilita accesul la un nivel de trai mai bun romanilor aflati in cautarea unui loc de munca sau care au ca obiectiv dezvoltarea