Tehnicieni Utilaje Aeroport - BELGIA

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil de toate vehiculele de teren care sunt prezente in aeroport, cu exceptia aeronavelor
-vehiculele sunt de marca TLD, Schöpf şi Mulag
-este vorba despre vehicule pentru aviaţiei civile pentru tractoare de aeronave exemplu, tractări auto (Schöpf), scari de pasageri (Schöpf), încărcătoare (Schöpf), cargo încărcătoare (TLD), transportatorii palet (TLD), tractoare bagaje (TLD) centura încărcătoare (TLD), etc
-toate vehiculele sunt cu motor diesel!
-se va da documentaţia tehnică cu privire la fiecare model de vehicul şi candidatul ar trebui să fie capabil în primul rând să-l citească şi să analizeze problema.
se mentin vehiculele, cu accent pe partea electrica, hidraulica si mecanica
-se vor face reparatii, se schimba pisele – cum ar fii cutia de viteza si alte piese mecanice, electrice si pneumatice, care nu functioneaza foarte bine.
-la inceput se lucreaza cu o echipa unde se va face si un training, dar dupa 2-3 luni trebuie sa fie capabil sa lucreze individual

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Engleză: Avansat ; Franceză: Avansat

-cunostinta de limba engleza sau franceza nivel avansat
-minim 5 ani experienta pe o pozitie asemenatoare
abilitati foarte bune de comunicare
-interesat sa lucreze acolo pentru o perioada lunga de timp

BENEFICII OFERITE

-voucher de 5 euro pentru mancare/zi de lucru
-cazare: 65 euro/saptamana
-transport asigurat (bilet de avion Romania → Belgia)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.