Tehnician mentenanta utilaje aeroport

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Belgia cautam doi tehnicieni de mentenanta utilaje aeroport.

Responsabilitati:
- mentenanta si repararea vehiculelor prezente in aeroport – tractoare pentru transportarea bagajelor, incarcatoare, transportatori de paleti, scari de pasageri, exceptie facand aeronavele;
- citirea, intelegerea si analizarea documentatiei tehnice ale vehiculelor;
- analizarea cat mai rapida si corecta a problemelor tehnice;
- mentenanta vehiculelor privind aspectele electrice, mecanice si pneumatice;
- inlocuirea pieselor defecte ale utilajelor;

CERINTE

- cunoasterea unei limbi straine la nivel avansat - Engleza, Franceza sau -Germana;
- minim 5 ani experienta pe un post similar;
- bune abilitati de comunicare;
- disponibilitate si seriozitate;

BENEFICII OFERITE

- traininguri;
- tichete de masa ( 6 euro/ zi );

Alte informatii:
- se asigura transportul Romania – Belgia;
- cazarea este asigurata in schimbul a 65 euro/sapt.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.