Tehnician mecanic - Volvo

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri din Belgia cautam tehnician mecanic pe masini Volvo.

Responsabilitati:
-detectarea problemelor electrice/electronice la vehicule;
-lucrul cu sistemul de diagnosticare VIDA;
-repararea ABS, ECU, airbag-urilor, transmisiilor automate, sistemului de control;
-inlocuirea senzorilor;
-reparatii mecanice generale;
-lucrul cu motoare electrice.

CERINTE

-experienta cu vehicule Volvo;
-abilitati de recunoastere si reparare a problemelor dupa descarcarea informatiilor de pe sistemul de diagnosticare;
-experienta in repararea ABS, ECU, airbg-urilor, sistemelor de transmisie automata, sistemelor de control;
-abilitati de inlocuire a partilor deteriorate;
-abilitati de munca in echipa;
-cel putin 5 ani experienta ca si electromecanic pe vehicule;
-obligatoriu cunostinte de limba franceza sau olandeza la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

-cazarea este asigurata in schimbul a 65 euro/sapt.;
-nu se percep taxe si comisioane.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.