Tehnician electromecanic

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Belgia cautam tehnician-electricean intretinere.
Se lucreaza la o companie care se ocupa cu comercializarea si mentenanta pompelor industriale, aspiratoarelor si a diferitelor masini de curatat din gama: Denjet, IP Cleaning si Numatic
Se va lucra, in principal cu intretinerea si repararea de pompe industriale, aspiratoare, masini de curatat si alte aparate.

Principalele responsabilitati sunt:
- intretinerea motoarelor diesel si pe benzina si electrice,
- cunostinte in repararea pompelor de inalta presiune si compresoarelor cu motor diesel,
- cunostinte foarte bune a sistemelor electrice,
- cunostinte foarte bune de sisteme hidraulice si pneumatice,
- abilitati de citire a desenelor tehnice si a proiectelor electrice,
- repararea pompelor de presiune si a compresoarelor de pana la 2750 bari,
- schimbarea de garnituri, rulmenti precum si alte parti care trebuie inlocuite,

CERINTE

Studii:Scoala profesională – mecanic,
Experienta 3-5 ani pe o pozitie similara,
Cunostinte de limba Engleza sau Franceza – la nivel avansat,
Experienta indelungata cu sistemele electrice,
Eperienta indelungata cu sistemele hidraulice si pneumatice,
Cunostinte de interpretare a desenului tehnic si proiectelor electrice,
Experienta in repararea motoarelor diesel si pe benzina,

BENEFICII OFERITE

Salariul brut este de 14 – 15 euro/ora.
Transportul este decontat.
Cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana.
Se vor lucra 38 ore/saptamana.
NU PERCEPEM COMISIOANE!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.