Tehnician mentenanta aeroport - Belgia

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Belgia, cautam tehnician mentenanta pentru flota la sol a unui aeroport.
Sarcinile se desfasoara in atelierele de reparatii si la baza pistei si presupun servicii de intretinere si reparatii a echipamentelor (tractoarelor care transporta bagajele, scara pentru pasageri, etc.).

insusirea documentatiei tehnice pentru fiecare echipament in parte (acest lucru se va derula pe parcursul primelor 3 luni de training intern);
intretinerea din punct de vedere tehnic – mecanic, electric si hidraulic;
reparatia cutiilor de viteza, reparatii mecanice si electrice, schimbarea si inlocuirea pieselor.

CERINTE

Studii tehnice in domeniu;
Experienta minim 5 ani intr-un post similar;
Experienta si cunostinte puternice in reparatii pe partea electrica, revizii motor, sisteme de aer conditionat si incalzire;
Cunostinte foarte bune de mecanica, electronica, pneumatica, hidraulica;
Cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel comunicativ.

BENEFICII OFERITE

Cazare : 65 euro/saptamana
Transport asigurat: DUS
Bonus la sfarsit de an, concediu platit, ajutor pentru copii.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.