Tamplar CNC pe circular

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza intr-o companie specializata in designul interior. In cadrul acestei companii se fabrica si se monteaza diferite tipuri de mobilier, incepand de la dulapuri de baie, mobila de bucatarie pana la birouri etc. Produsele sunt realizate din diferite materiale: placaj, PAL, melaminat, laminat, corian. Fiecare lucrare este personalizata in functie de dorinta clientului. Compania detine o gama larga de utilaje pentru prelucrarea lemnului cum ar fi: fierastraie circulare pentru croit panouri in pachete, masini pentru a prelucra PAL, masini de frezat CNC, masini de cantuit CNC
Cazare: 65 de euro/saptamana cu toate utilitatile incluse

CERINTE

Candidatul ideal trebuie:
sa cunoasca utilizarea masinii CNC panel saw Holzma HPP 510 (sau a unor masini similare) pentru a taia placi de PAL sau foi laminate cu o precizie la milimetru (cel putin 5 ani experienta)
sa cunoasca limba engleza cel putin la nivel conversational
sa interpreteze/citeasca comenzile primite (desenele sunt concepute de o alta echipa) si sa inceapa procesul de taiere
sa selecteze/sorteze materialul lemnos
sa eticheteze produsele
sa se ocupe cu depozitarea materialului
sa se ocupe cu intretinerea masinilor/utilajelor ( de ex.: schimbarea discurilor de taiere)
sa cunoasca procesul de prelucrare al lemnului si a materialelor cum ar fi: placaj, PAL, laminat
sa lucreze cu foarte mare acuratete
sa fie responsabil si sa respecte standardele de calitate
sa fie dornic de a invata lucruri noi deoarece ordinele vor fi scrise in limba olandeza ( angajatul va beneficia de un training pentru a reusi sa citeasca ordinele, iar apoi va lucra independent)
sa aiba experienta in productia de mobilier de bucatarie si de interior

BENEFICII OFERITE

NU SE PERCEPE NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.