Tamplar

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam tamplari cu 3-5 ani experineta in domeniu.
Se lucreaza in Belgia - la sediul clientulu - se lucreaza cu placi din lemn si laminat
Se folosesc unelte precum: raboteza, fierastrau, masina de gaurit, polizor

CERINTE

Abilitati bune de montare usi, geamuri si scari din lemn
Abilitati de a monta constructii din lemn la cererea clientului
Abilitati de a prelucra lemn cu unelte precum: raboteza,fierastrau, polizor, masina de gaurit
Abilitate de lipire si asamblare diferite parti
Cunostinte de limba Engleza la un nivel cel putin
conversational(nivel bun)sunt necesare.
Referinta de la un loc de munca anterior este obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Transport/asigurare platit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.