Specialist medicina nucleara

MyProHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clinica din Belgia cauta medic specialist medicina nucleara.

Candidatii interesati trebuie sa vorbeasca limba franceza la nivel avansat. Salariul de incadrare este de 10.000 euro.

- Medic specialist radiolog cu competenta CT, PET/CT sau medic specialist medicina nucleara

- Minim 3 ani experienta CT sau medicina nucleara

- Cunostinte foarte bune de limba franceza

- Atitudine pozitiva si deschisa in relatiile cu pacientii

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salariu: 10.000 euro

Cautam medici rezidenti si specialisti pentru clinici partenere in Germania si Elvetia.

Suntem specializati pentru a va gasi un job in urmatoarele domenii:
1.Medicina Interna (include subspecializarile gastroenterologie, hematologie, oncologie,cardiologie, nefrologie,pneumonologie,reumatologie, medicina geriatrica, angiologie)
2.Neurologie
3.Anestezie
4.Chirurgie generala
5.Psihiatrie