Sofer profesionist Belgia

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Client nou din Belgia cauta sa angajeze urgent soferi de camioane pentru distribuție de noapte în Belgia.
Salariu:Salariu pe oră, plata lunară / înainte de impozitare 3000-3500 € brut, incl 300 € în cheltuieli (fără taxe)
tariful orar, / plata lunară după impozitare:
1700-1950 € net, plus 300 € în cheltuieli (fără taxe),
salariul total: 2000 -2250 € € / net / lunaSalariu oră suplimentară:
8,5 € net de peste 55 de ore / săptămână
Salariu primit atunci când acestea sunt acasă: 200 euro / luna + cheltuieli sociale

CERINTE

Program de lucru:
-10 PM la ora 10, distribuție noapte în Belgia
- Flexibil (3 luni lucrătoare și 1 acasă sau la 6 luni de lucru cu 2 acasă)
Alte detalii:
- ore garantate de muncă pe săptămână: 55 de ore
- Locuri de cazare: gratuit, apartament la comun, sau casa aproape de locul de muncă
- Perioada de proba: 1 lună (1 până la 2 săptămâni de formare intensivă incluse)
- Data plății salariului: prima zi a lunii următoare lunii de lucru
- Metoda de plata a salariului: prin transfer bancar sau cash la sediul nostru. Posibilitatea de a deschide un cont bancar în Belgia
- Posibilitatea de a lucra ore suplimentare: până la 55 de ore este inclus în preț, de lucru acord partener nu limitează ore de muncă. Peste 55 hr săptămână de lucru, conducătorul auto va fi plătită o compensație suplimentară de 8,5 € / săptămână
- Contract: candidații vor semna un contract cu compania.
- Formarea: Șoferul va fi instruit pe scară largă în timpul 1 până la 2 săptămâni, existente a sistemului de operare înțelegere și a documentelor de lucru, procedurile de evaluare de zona de livrare, descărcarea și încărcarea camioanelor.
Responsabilitati:
-controlul Cantitățile încărcate de fructe și legume într-o remorcă frigorifică, încărcarea efectuată de către operatorii de la DC stivuitor.
-descarcarea de marfa si livrări pe magazin + încărcare de retur goale
-Verificați cantităților livrate de pe documentul de transport
-7 La 15 opriri / noapte, între 200 și 350 km de condus
Locul de amplasare -fiecare este magazinul cu livrare in zona securizata: on-line de taxare oferă informații de detalii de acces (cheie sau cod în magazin) de livrare locație.
Locații de livrare -toate sunt controlate cu camera . Sosire Locul de amplasare:
Geel - Belgia, conducător auto va fi înregistrată în Belgia ca șofer cu sediul în Belgia. Acoperite de securitate socială din Belgia și construirea de pensii în Belgia (nivel superior)

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata.
Contract legal in Belgia
Transport Romania-Belgia
Transport de la cazare la munca

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate