Sofer de camion EU

Diabol sro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- curse pe distante relativ scurte (80 - 500 km), mai ales pe teritoriul Belgiei, Olanda, Germania si Franta
- curse cu una sau mai multe incarcari/descarcari
- perioade de lucru 6 sapt. cu 2 sapt sau mai multe acasa
- 25 de zile de concediu anual

CERINTE

- experienta min. 6 luni de zile pe comunitate sau intern
- cunostinte de limba engleza sau franceza (nivel incepatori-mediu)
- aviz psihologic si medical
- cazier juridic tradus in limba germana

BENEFICII OFERITE

- 624 euro salar brut
- 45 euro / diurna zilnica
- 5 euro / zi bani de buzunar
- Al 13 (dupa 2 ani) si 14 salar (dupa 4 ani) - (600 + 600 euro net)
- 180 euro bani de transport
- 150 euro - prima de instalare
-marirea salariului cu 25 de euro dupa 6 luni si 40 de euro dupa 9 luni
- marirea salariului cu 50 de euro in fiecare an
- imbracaminte de serviciu
- weekend-urile se petrec la garaj care este situat in Belgia si este echipat cu dusuri, internet, bucatarie, casa de serviciu, etc

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport