SOFER CATEGORIA B-BELGIA

TED EUROPEAN DREAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea pe care o veti desfasura va fi pentru unul dintre clientii nostrii, din Bruxelles , Belgia si va consta in:
Livrarea plicurilor si a coletelor intr-un mod cat mai eficient si profesionist
Veti primi o formare intre 1-2 saptamani privind regulamentul, prevederile legale cat si utilizarea instrumentelor.

CERINTE

Permis de conducere categoria B
- Constitue un avantaj si alte categorii
Minim 3-5 ani experienta
- Cunostinte de baza despre mecanica
- Conostinte medii de limba franceza si minime de limba engleza
- Olandeza reprezinta un avantaj
- Fara antecedente penale
- Aviz medical si psihologic valabil

BENEFICII OFERITE

salariu fix
-ore suplimentare platite
- asigurare de sanatate
- asigurare sociala
-compania noastra asigura cazarea cu toate utilitatile incluse si platite de catre TED

The European Dream este o companie portugheza in plina expansiune specializata in outsorcing si prestari de servicii in ceea ce priveste recrutarea, selectia si distributia de personal calificat in Europa.
Vorbim de o multinationala ale carei sedii principale se afla in Portugalia, unde este si compania mama, prezenta in doua orase principale: Lisabona si Porto, Belgia: Bruxelles, Spania: Barcelona si Romania:Bacau.
Conceptul care sta in spatele succesului nostru sta in preluarea personalului din tarile unde exista mai multe persoane care isi cauta un loc de munca, tari aflate intr-un context economic dificil cum ar fi: Romania, Portugalia,Bulgaria, Croatia si ii ajutam sa se integreze pe piata muncii din tarile mai dezvoltate economic :Anglia,Canada, Emiratele Arabe Unite, Irlanda, Germania, Finlanda in functie de pregatirea profesionala si abilitatile fiecaruia.
Selectam candidaţi din majoritatea sectoarelor de activitate in functie de nevoile si solicitarile primite.