Sef santier - Belgia

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma are peste 21 de ani de traditie in domeniul constructiilor metalice. Compania este specializata in constructii metalice precum depozite, ateliere, grajduri, copertine, magazii, showroom-uri, etc. Toate construcţiile se bazează pe o structură primară din metal, acoperite cu produse din oţel sau produse prefabricate din beton.

Responsabilitati:

~ Citirea si interpretarea planurilor tehnice
~ Coordonarea unei echipe de 4 persoane
~ Experienta in domeniul constructiilor metalice
~ Munca la inaltime
~ Asamblarea partilor componente utilizand unelte de mana
~ Utilizarea macaralelor telescopice

CERINTE

~ Limba: Romana , Engleza - conversational
~ Experiență de 7 ani in domeniul constructiilor metalice
~ Experienta in coordonarea unei echipe de muncitori
~ Carnet de conducere cat. B, cat. CE reprezinta avantaj
~ Studii in domeniul tehnic
~ Competente specifice : certificat VCA – reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Program : 8 ore/ zi incepand de la ora 8 AM
Cazare – nu este asigurata, se ofera cazare la pretul de 65 euro/sapt (cu toate costurile incluse) in apartamente cu mai multe camere
Transport – asigurat doar dus in limita a 125 euro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.