Sculer-Matriter

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza intr-o fabrica care produce matrite folosite in domeniul medical. Matritele au diferite marimi, de la cel foarte usoare la foarte grele (100-200kg)

-Repararea, montarea mulajelor si matritelor
-Interpretare si citire desen tehnic
-Potrivirea piesei in toata forma matritei
-Lustruirea si netezirea matritei in functie de forma si dimensiunea ei
-Se lucreaza independent (singur la o matrita)
-Veti utiliza echipamente si instrumente de masurare foarte exacte, precise

Salar intre 2000-2700 euro.
Cazarea costa 65 euro/saptamana.
Transport asigurat: DUS

CERINTE

Studii: Scoala profesională

Limba straina: Engleză: Mediu ; Franceză: Mediu ; Germană: Mediu

Minim 5 ani experienta intr-o astfel de pozitie

Cunostintele de sudura cu laser constitue un avantaj

Cunostintele pe strung si freza

Peroana comunicativa, asertiva

Scoala tehnica

Se lucreaza cu masinilie:
ROBOFORM; FP4NC DECKEL/ FELMANN; GRUNDIG ELECTRONIC HEIDENHAIN; BOLEY NC 600; SCHAUBLIN 125 CCN si 20-T; STUDER 520 , 521; ROSA

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Transport platit,asigurare

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.