Schelari cu experienta(Layher/Afix)

Andreea HR Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam montatori de schela industriala cu experienta(Layher/Afix)

• Punct de lucru Belgia ( Centrala nucleara)
• Start Iulie 2017
• Perioada minim 2 ani

Pentru detalii : 0727823982

CERINTE

• Limba Engleza nivel mediu este obligatoriu pentru acest proiect ! Acceptam si fara engleza pentru alte proiecte.
• VCA/SCC prezinta avantaj.

• Acest proiect este doar pentru 1st si 2nd builders,( cei care au lucrat zi de zi cu schela industriala), schelarii de ocazie sau cei cu experienta in schela de fațadă nu sunt acceptati.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• salariul pentru montator 2nd incepe de la 11,50 e/h net
• salariul pentru prim(1st) montator este intre 12,50 si 13,5 e/h net
• orele suplementare sunt platite conform legii Olandeze
• Contract Olandez cu plata saptamanala.
• Bani de vacanta 10,43 % din salariul brut
• Cazare si transport.

Andreea HR Services SRL este un birou de recrutare și selecție cu sediul central în Braşov, România. Activitățile noastre de bază sunt acelea de a oferi angajatorilor și birourilor de recrutare din România și străinătate muncitori români competenți și bine pregătiți. Suntem specializați în recrutare și muncă temporară. Oferim personal de bună calitate care, la rândul său, oferă muncă de calitate.