Programator/operator CNC Okuma

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie foarte cunoscuta din Belgia cautam urgent un Programator/Operator pe freza CNC OKUMA sau MACHO.
Se lucreaza in principal cu otel dar si cu aluminiu si plastic.
Principala activitate consta in programarea frezei Philips sau Okuma folosind sistemul de programare Okuma sau Mahon(freza cu 3 axe)
Programarea masinilor se face foarte des, deoarece se produc piese de serie scurta, folosite pentru matrite.
Se lucreaza cu un grad de precizie ridicat (1-3 micron)
si cu grad ridicat de acuratete

CERINTE

- Experienta intre 3 - 5 ani pe o pozitie similara.
- Cunostinte de limba Engleza la nivel mediu (cel putin conversational)
- Experienta in interpretarea desenului tehnic
- Experienta in programare si operare Okuma si Philips este obligatoriu
-Constituie avantaj cunostinte de operare cu sisteme precum Heidenhein, Fanuc si Siemens

BENEFICII OFERITE

Cazare: 65E/NET/Saptamana - cu toate utilitatile incluse.

Asigurare echipament de protectie.

Dupa perioada de proba sansa renegocierii salariului.

NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.