Programator CNC strung Mazak

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator/Programator CNC Strung MAZAK

-Experienta intre 5-10 ani pe strung MAZAK (ex.QT. Multiplex, Nexus, Integrex )
-Programarea corecta a strungului in limba Engleza.
-Capabil de a utiliza toate felurile de instrumente de masurare (ex. micrometru, de alunecare, de grosime, subler, masa de masurare 3D etc)
-Experienta de utiliazre a intrusmentelor moderne: Walther, Seco, Sandvik, Iscar
-Limba Engleza: nivel Avansat
-Grad ridicat de precizie si concentrare
-Abilitati de a lucra independent, incepand de la primire desen, analiza desen, pana la programarea masinii si autocotrolul produsului finit
-Abilitati de interpretare a desenului tehnic
-Abilitatea de a copera cu oamenii; Flexibilitate; Grad ridicat de calitate a muncii

Salar: 2000-2700 euro
Cazare: 65 euro/saptamana
Transport asigurat: DUS

CERINTE

Limba straina: Engleză: Mediu

-Se lucreaza pe masini: Mazak Nexus 250 MSY; 350 MY; 450M
-Materiale cu care se lucreaza: plastic si metal, inox, otel.
-Se produc piese de marime mica , elemente simple, elemente in serie sau in serie limitata pentru urmatoarele industrii:Chimica, Automotive, Constructii Masini, Productie, Foraj, Expoatare Petroliera, Electronica.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Transport platit,asigurare

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.