Programator CNC freza Heidenhein

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza intr-o companie care are peste 70 de ani experienta in industria constructiei de masini.
Domeniu de activitate a firmei presupune proiectarea, producerea, renovarea, imbunatatirea, modernizarea si instalarea de masini si unelte speciale.

Candidatul ideal trebuie:
- sa aiba experineta in programare si operare masina CNC in sistemul de programare Heidenhain 450/430
- sa stie sa lucreze cu grad ridicat de acuratete/precizie (0.02 mm)
- sa cunoasca limba Engleza cel putin la nivel conversational
- sa fie capabil sa utilizeze toate resursele tehnice necesare pentru realizarea unor constructii precise
- sa fie capabil sa demonteze si sa reasambleze ansambluri mecanice de toate tipurile ( reductoare, casete verticale etc)
- sa stie sa foloseasca instrumente precum: freze, stunguri verticale, alezor etc
- sa stie sa produca piese mari, medii si piese unicate
- sa stie sa interpreteze desen tehnic
- materiale cu care se lucreaza : otel, aluminiu si inox

CERINTE

Studii: Scoala profesională

Permis de conducere : categoria B: minim o luna

- minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
- experienta in programare / operare pe masina CNC Heidenhein 450/430
- cunostinte de limba Engleza cel putin la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Cazare 65 Euro/saptamana ( cu toate utilitatile incluse)

NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.