Operator pe masina de tiparit

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o tipografie importanta din Belgia cautam urgent operator pe masina de tiparit.
Compania se ocupa cu tiparirea de carti, calendare, materiale publicitare si reviste.

Responsabilitati:

- Operarea si setarea masinii de tiparit
- Sesizarea si raportarea greselilor
- Verificarea si urmarirea masinii pre programate
- Taierea manuala si sortarea materialului tiparit
- Urmarirea functionarii masinii
- Mentenanta si intretinerea masinii de tiparit

CERINTE

Studii: Scoala profesională

Cerinte:

Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
Cunostinta limbii Germane/ Engleze sau Franceze la nivel conversational
Experienta pe masina de tiparit modelel : MBO si STAHL
Folosirea unui nivel inalt de acuratete

Se cauta persoane flexibile si cu capacitatea de a lucra independent

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii

Cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana
Se lucreaza in 2 sau 3 schimburi

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.