Operator masina electroeroziune

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza intr-o companie in care se fabrica produse turnate. Inca din 1923 aceasta companie a investit pentru a atinge cele mai ridicate standarde in domeniul farmaceutic si medical. Procesul de fabricatie este automatizat pentru a produce cele mai inovatoare produse.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa cunoasca utilizarea masinilor ROBOFORM 35P/ ROBOFIL 290P/ ROBOFORM 4000/ ROBOFORM 400.
Candidatul trebuie sa lucreze cu acuratete, toleranta fiind de 0,01 mm. Se cauta o persoana capabila sa utilizeze instrumente precise de masurare si sa lucreze pe baza desenului tehnic.
Se cere experienta minim 3-5 ani pe un post similar, operator pe masina de electro-eroziune.
Constituie un plus cunoasterea programarii masinilor.
Sa cunoasca limba engleza, germana sau franceza la nivel conversational.
Se cauta o persoana responsabila, organizata, capabila sa interpreteze desen tehnic si sa lucreze in echipa.

BENEFICII OFERITE

Cazare: 65 euro/sapt cu toate utilitatile incluse.
Transport asigurat.
Nu se percepe niciun comision.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.