Muncitor in constructii

B&D Total Renovation SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul este in domeniul constructiilor si amenajarilor interioare si exterioare - zidarie, tencuieli, faiantare, gresie, parchetare, zugraveli, lucrari in rigips, acoperisuri, tinichigerie, instalatii electrice si sanitare .

CERINTE

- limba engleza conversational ;
- persoana rezistenta la efort fizic ( program de 10h/zi), energica si muncitoare ;
- experienta minima in constructii
- capacitate de comunicare si munca in echipa

BENEFICII OFERITE

- cazarea este asigurata
- posibilitatea de a colabora cu o societate straina
- se va incheia contract individual de munca

B&D Total Renovation este o companie romaneasca, cu capital integral privat, infiintata in anul 2012 avand ca domeniu de activitate construcţiile. Deşi nouă pe piaţa de profil, datorită lucrărilor de bună calitate şi a gradului mare de diversitate a acestora, firma şi-a creat un portofoliu de clienţi fideli. Fiecare realizare poartă amprenta profesionalismului, pasiunii, energiei şi entuziasmului unei echipe de exceptie .