Medici Specialisti Belgia

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra recrutează pentru spitale si clinici publice si private din Belgia, medici specialisti vorbitori de limba franceza, cu diverse specializari.
Se accepta orice specializare, cu urmatoarele conditii:
- Diplomă de licenţă a Facultăţii de Medicină
- Diplomă de medic specialist (si experienta de minim 2 ani pe specializare)
- Certificat de Conformitate (eliberat de Ministerul Sănătăţii)
- Limba franceză– nivel mediu (B2)
- Disponibilitate de a lucra initial ca medic de urgenta

CERINTE

Acte necesare pentru intocmirea dosarului de prezentare a candidatilor:
- CV in limba franceza
- Copie dupa diploma de licenta +traducerea ei in limba franceza
- Adeverinta Colegiul Medicilor/copie dupa certificatul de membru al Colegiului Medicilor+traducere in limba franceza
- Certificat de conformitate+ traducere in limba franceza
- 2 scrisori de recomandare in limba franceza
- O poza recenta

IMPORTANT!!!
Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru (orar, salariu, beneficii) similare cu cele ale angajatilor locali
- Salariu aproximativ 6000 Euro, in functie de experienta, status familial, etc.+ ore suplimentare, ore de garda, munca in weekend.
- Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba inclusa, de 6 luni

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.