MEDIC STOMATOLOG- BELGIA

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clinica cu vechime de peste 30 de ani dotata cu aparatura radiologie situata in Liege.

Pacientura asigurata.

Program de lucru:
- 4 zile/ saptamana: 09:00- 12.30; 14:00- 18:30
- obligatoriu o garda / saptamana in intervalul 21:00-22:00
- obligatoriu 1 garda weekend/ luna: sambata 90:00-12:30; 17:00-18:00; 21:00-22:00 Duminica: 11:00-12:00; 17:00-18:00; 21:00-22:00

CERINTE

CERINTE: Experienta de lucru pe un post similar
AVANTAJ: numar INAMI- Pentru a va fi recunoscut dreptul de a profesa în Belgia aveţi nevoie de echivalarea diplomei de studii şi de numarul INAMI
Limba Franceza- nivel MEDIU/ AVANSAT

CONTACT: oana.visan@activrecruitment.ro

BENEFICII OFERITE

Venit lunar: poate varia intre 7000- 15000 EUR
Dupa achitarea taxelor si impozitelor venitul minim ASIGURAT este in valoare de 3500 EUR. Venitul lunar NET poate ajunge la 8000 EUR in functie de randamentul medicului

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!