Mecanic utilaje agricole

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o importanta companie din Belgia cautam urgent mecanic.

Responsabilitati:
-repararea, mentenanta si costumizarea utilajelor agricole si de gradinarit;
-verificarea si repararea sistemului mecanic (motor, frane, supape);
-verificarea si repararea sistemului hidraulic (garnituri si imbinari);
-verificarea repararea sistemului electric (circuite, diagrame electrice);
-sudarea componentelor prin procedeul mig-mag.

CERINTE

-cunoasterea limbii franceze sau engleze la nivel mediu;
-cel putin 7 ani experienta pe o pozitie similara (in special ecu uitlaje agricole);
-detinerea unei diplome de mecanic;
-abilitatea de a efectua lucrari de sudura;
-motivatie si atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

-transport asigurat pana la valoarea de 125 Euro.
-cazarea oferita de angajator contra sumei de 65 euro/saptamana
-venit lunar net aproximativ 1500 Euro.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.