Mecanic Autobuz

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri din Belgia, cautam mecanici de autobuz.
Sarcinile se desfasoara intr-un atelier pentru reparatii autobuze si camioane.
Se lucreaza 95 % pe autobuz si 5 % pe camion.

CERINTE

-Reparatii pe partea electrica (montare, reglare, ajustare computer bord) pentru marca Mercedes
-Reparatii,revezii motor, cutie de viteze.
-Pregatire autobuz pentru inspectia tehnica.
-Reparatii sisteme de aer conditionat si incalzire.
-Intretinere generala.
-Citire schema electrica
-Mecanica
-Reparatii parte pneumatica (usi)
-Intretinerea generala a autobuzelor (programe diagnoza, ex.TEXA)
-Inlocuire piese
-Experienta minim 5-10 ani ca si mecanic autobuz
-Cunostinte foarte bune in: mecanica, electronica, pneumatic, hidraulica
-Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel comunicativ.

Carnetul de conducere categoria C constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Cazare : 65 euro/saptamana
Transport asigurat: DUS
Posibilitate de a lucra ore suplimentare.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.