Izolator cu spuma

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

​Data start: ASAP
Descrierea clientului:
Pentru o companie belgiana, specializata in productia si montarea de izolatii termice si fonice cautam izolatori cu spuma.
Compania isi dezvolta propriul produs pe baza de granule poliuretanice care asigura izolarea fonica.
Descriere profil

Conditii salariale: 1500 Euro/Net/Luna
Cazare: Pusa la dispozitie de catre angajator contra sumei de 65 de euro/saptamana
Transport : decontat in valoare de 125 de euro
Numarul de ore lucratoare/zi: 40 ore
Locatia: Belgia (tara, oras)
Experienta necesara: 5 ani in constructii

CERINTE

Responsabilitati:
Izolarea spatiilor / peretilor cu spuma
executarea lucrarilor de izolatii propriu-zise (termo-hidro)
curatarea si pregatirea suprafetelor care urmeaza sa fie izolate

verificarea lucrarilor executate

Cerinte
Minim 5 ani experienta in constructii
Experienta pe o pozitie similara in Belgia constituie avantaj
Cunostinte de limba Engleza sau Franceza sau Germana la nivel conversational
Scoala profesionala

Detinerea permisului de conducere categoria C constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Limbi straine: Engleza sau Franceza sau Germana – nivel Conversational
Educatie: Scoala profesionala
Competente specifice:
Alte informatii
Se cauta candidati cu conditie fizica buna
Motivati si cu spirit de echipa
Dispusi sa se deplaseze cu masina personala

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate