Electromecanic motoare

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Lucrul cu motoare electrice AC / DC;
-Citirea comenzilor de lucru și / sau desene schematice;
-Dezasamblarea echipamentelor defecte;
-Asamblarea de elemente electrice;
-Pregătirea rapoartelor de calitate și urmarirea documentelor pentru productie sau pentru performanță;
-Localizarea și poziționare de componente electrice și electronice, în ordinea în care sunt asamblate;
-Repararea motoarelor electrice, cutiilor de viteze și pompe;
-Folosirea instrumentelor de diagnosticare specifice;
-Masurarea rotațiilor, virbratiilor și controlarea de piese mecanice in scopul deciderii reparațiilor care trebuie efectuate;
-Gestionarea necesarului de piese.

CERINTE

-Cunoasterea limbii engleze, olandeze sau germane la un nivel comunicativ;
-Experienta de minim 5 ani pe o pozite similara;
-Competente pentru lucrul cu motoarele electrice.

BENEFICII OFERITE

-Cazare asigurata in schimbul a 65 euro pe saptamana;
-Transportul gratuit.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.