Electromecanic

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

demontarea motoarelor electrice: mici (cateva kg) si mari (pana la 5 tone)
se lucreaza cu motoare Siemens pentru masini cum ar fi: compresoare, sisteme de ventilatie, de la motoare, macarale, etc.
responsabil pentru repararea mecanică de motoare electrice
va vor testa motoarele cu instrumente de diagnostic cum ar fi "micrometer"
ansamblare de motoare
ele sunt motoarele de la sectoare, cum ar fi: industria farmaceutică, industria petrochimică, industria auto

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Engleză: Mediu

flexibil
exact si precis
abil de a lucra independent
trebuie sa ofere un produs finit bun
cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational (sau germana)
minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
diploma sau calificare in domeniu

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de lucru cu ore suplimentare
-cazare – 65 euro/sapt
-transport asigurat (maxim 125 euro)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.