Electricieni Belgia

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Belgia care furnizeaza servicii catre clienti care activeaza in diverse domenii de activitate, cautam electricieni cu experienta si dornici de munca.
Responsabilitati:
-efectuarea de instalatii electrice la case si apartamente
-efectuarea de instalatii electrice industriale
-efectuarea de instalatii anti-incendiu
-efectuarea de instalatii pentru alarme
-intocmirea controlului calitatii si funcționării retelei electrice
-oferirea de servicii de intretinere a instalațiilor electrice
Avantaje:
Conditii salariale: 1500 Euro net/luna
-program de lucru Luni-Vineri 07:30-17:30
-cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana
-transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro
-angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana
-acces gratuit la Internet la cazare
-bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana

CERINTE

Cerinte:
- detinerea unei diplome de calificare de electrician
- detinerea unui certificat VCA
-detinerea permisului de conducere categoria B
-detinerea unui autovehicul personal si disponibilitatea de a se deplasa in Belgia cu acesta
-cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
-experienta in domeniu minim 5 ani
-interpretarea planurilor tehnice
-flexibilitate
-abilitati bune de comunicare

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane