Electricieni

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania acopera lucrarile electrice pentru diferite cladiri industriale ( spitale, hoteluri, restaurante, mall-uri, magazine)
Activitati: instalare sisteme electrice generale de inalta si joasa tensiune, lucrari de intretinere, sisteme de eliminare a fumului si a caldurii, instalare lumini, sisteme de alarma

Instalare sisteme de detectare a incendiilor
Instalare alarme
Montarea de panouri de bord electrice industriale
Interpretare desen tehnic /electric
Tragerea si montarea cabluri electrice
Lucrari de cablare tablouri electrice ( cabluri sectiuni mici si mari)
Instalare suport cabluri
Instalare intrerupatoare, prize instalatii de iluminat

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Engleză: Mediu ; Germană: Mediu ; Franceză: Mediu
Limba : Engleza / Germana la nivel mediu ( cel putin conversational) sau Franceza (mediu)

Minim 5 ani experienta in domeniu
Certificat /Autorizatie de electrician
Cunostinte de baza de electrician
Se cauta o persoana: responsabila, care sa lucreze independent, professional, flexibil si comunicative

BENEFICII OFERITE

Transport platit
Asigurare

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.