Electrician constructii civile si industriale

Absolute Jobs Belgia (Maxim-Albita PFA)

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Confectionarea si montajul instalatiilor electrice pentru constructii civile si industriale;
• Extinderea si modificarea instalatiilor electrice in cazul proiectelor de renovare;
• Montajul instalatiilor electrice aferente utilajelor termice si tehnico-sanitare;
• Montajul instalatiilor electrice interioare si exterioare de uz general;
• Remedierea eventualelor defectiuni aparute la instalatiile electrice.

CERINTE

• Experienta min 3 ani pe un post similar
• Studii medii cu certificare profesionala de electrician
• Cunostinte de limba engleza nivel conversational – cerinta obligatorie
• Permis de conducere categoria B
• Persoana dinamica capabila sa-si desfoare activitatea autonom
• Responsabilitate si disponibilitate de relocare pentru o perioada mai lunga de timp

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant in conformitate cu legislatia belgiana;
• Contract de munca legal in Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetatean belgian;
• Cazare in conditii moderne cu acces la internet;
• Consiliere permanenta din partea echipei Absolute Jobs;
• Loc de munca stabil si sigur.