doctor de urgente

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

NOU: BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA MEDICI PENTRU BELGIA

CERINTE

Locul de munca: Sector Privat si/sau Public.

Locatia: Belgia

Pozitie: Doctor Specialist Medicina de Urgenta

Conditiile de selectie:

- Diploma Medic+ Diploma Medic Specialist,

- Cunostinte de limba Franceza sau Olandeza nivel C2,

- Experienta minimum 2 ani ca si medic Specialist (nu se iau in considerare anii de medic rezident),

- Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,

- Sa fiti motivat sa lucrati ca si medic specialist de urgenta pe o perioada de minimum 3 ani de zile in Belgia,

- Sa fiti de acord sa obtineti BAG -Brevet Acute Geneeskunde ( teroretic si practic, educatie pe o perioada de 1 an + practica supravegheata)

NOTA: Diplomele dvs trebuie sa fie acceptate de catre institutul Belgian- Naric, pentru asta avem nevoie de informatii despre educatia dvs, institutie si programul educational.

Pachet Salarial:

- Contracte de munca pe perioada nedeterminata cu o perioada de proba de 6 luni,

- Salariul de baza este de 6000€ / luna ( x 13.92),

- Cazarea este asigurata dar este platita de fiecare candidat in parte,

- Programul de lucru este de 38 de ore pe saptamana,

- Concediu anual de 20 de zile pe an,

- Zile libere legale nationale: 10 zile pe an,

- Asigurare medicala,

- Vi se ofera plata in plus pentru ture lucrate, weekend-uri lucrate si zile de sarbatoare legala lucrate,

- Vi se ofera sprijin pentru relocare,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.