CNC operatori sau programatori pentru Belgia si Olanda!

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

La All EU Recruitment căutăm CNC Frezor şi / sau strungar (pe Maşină de frezat şi/sau Strung) pentru Belgia sau Olanda!
Posturi disponibile:
• Frezor – 3
• Strungar – 2
• Strungar şi frezor – 3

CERINTE

Cerinţe:
• Operare si /sau programare masina frezat si strung CNC
• Operare masina frezat si strung conventionale
• Experienta pe sisteme Fanuc, Heidenhain si/sau Sinumerik
• Cunostinte desen tehnic
• Cunostinte limba engleza si/sau franceza
• VCA constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Salariul oferit in functie de experienta
• Pentru posturile cu program in 2 schimburi se acorda bonus de 10% pentru tura de noapte
Alte informatii:
• Procesare otel, otel inoxidabil, aluminiu, bronz, alama
• Productie unicate, serie limitata, rar serie mare

Misiunea All EU Recruitment este aceea de a conecta angajatori europeni sau romani cu personal roman calificat si de a facilita accesul la un nivel de trai mai bun romanilor aflati in cautarea unui loc de munca sau care au ca obiectiv dezvoltarea