CH Mons - Asistente Medicale

GTJ MEDICAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CH Mons cauta urmatoarele pozitii: asistente medicale Bloc operator, asistente medicale sectia chirurgie generala , chirurgie cardiovascualara, neurologie, psihiatrie, pediatrie si neonatologie , asistente medicale terapie intensiva.

CERINTE

Absolventa asistenta medicala - scoala postliceala ( 3 ani ) sau Universitate ;
-Minimum 3 ani experienta pe o pozitie similara;
-Indemanare si organizare;
-Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa.

NU percepem nicio taxa sau comision din partea candidatului

BENEFICII OFERITE

.Puteti aplica la acest anunt direct sau trimitand CV-urile prin e-mail: monica@gtj-medical.be sau tel: 0748022359 Va multumim! Nu percepem nici un comision !!!

GTJmedical , specializata in recrutarea personalului sanitar, este o societate belgiana ce intermediaza contracte de munca pentru asistenti medicali interesati sa lucreze in spitale si case de odihna si tratament din Belgia.