CH Marseile - cauta Medic Recuperare

PERSONAL MEDICAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spital de recuperare- zona Marseille specializat pe tratamente si proceduri naturale de recuperare neuromotorie a functiilor avand in dotare o Baza de Recuperare cu dotari moderne cauta Medici Specialisti Recuperare.

CERINTE

- Nivelul mediu sau avansat de limba franceza
- Medic specialist
- Medic rezident in ultimul an
Domeniul cautat: Medicina Recuperatorie
- De preferat certificat de conformitate pentru recunoasterea titlurilor de calificare deja eliberat de Ministerul Sanatatii, insa nu este obligatoriu. Mentionam ca un astfel de certificat se elibereaza in cel mult 2 luni dupa depunerea actelor
- Disponibilitatea si dorinta de a pleca in Franta

BENEFICII OFERITE

- salariu net 4000 Euro
- preluarea vechimii
- posibilitate de garzi ( garzi in timpul saptamanii 250 euro / garzi de weekend 500 euro
- locuinta asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Societate franceza de recrutare si plasare fortei de munca