CH Bruxelles cauta Medici

GTJ MEDICAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CH Bruxelles cauta urmatoarele specializari: medic radiolog, medic ATI, medic neurolog, medic pneumolog, medic cardiolog, medic ginecolog si altele.
Platou tehnic compus din 4 sali bloc operator .Anestezie locala si anestezie generala pentru interventiile chirurgicale in ortopedie , chirurgie viscerala si toracica, vasculara , ginecologica, urologie, oftalmologie, ORL.

CERINTE

Cerinţe job

- diploma de medic specialist
- certificat de conformitate corespunzator directivei
- nivel conversational de limba franceza
- Seriozitate , motivare, dorinta de relocare pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii

- pachet salarial atractiv ( 4000- 4500 euro )
- posibilitate de a face garzi ( garzile saptamanale 250 euro / garzi de weekend 500 euro )
- contract pe perioada nedeterminata
- locuinta de serviciu
- sprijin in demersurile de inscriere la Ordinul Medicilor din Belgia
-preturi preferentiale pentru restaurant si parkingul spitalului
- abonament la sali sportive la pret preferential

GTJmedical , specializata in recrutarea personalului sanitar, este o societate belgiana ce intermediaza contracte de munca pentru asistenti medicali interesati sa lucreze in spitale si case de odihna si tratament din Belgia.