Assistance and Care for Senior, societate de drept român, recrutează pentru societăţi din Belgia asistenţi medicali pentru regiunea francofonă.

SC ASSISTANCE AND CARE FOR SENIOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

toaletă, pregătirea şi distribuirea medicamentelor, schimbarea pansamentelor, alimentaţie, injecţii, recoltări biologice, sonde urinare, sonde gastrice, perfuzii.

CERINTE

- vârstă limită 45 de ani
- diplomă de calificare asistent medical
- cunostinţe de limba franceză

BENEFICII OFERITE

- contract pe durată nedeterminată
- salariu garantat net 1500 euro + sporuri (weekend, zile de sărbătoare, ture de noapte)
- al 13-lea salariu
- alocaţii familiale
- numeroase avantaje extralegale

Assistance & Care for Senior este un protagonist de referinţă în domeniul selecţiei internaţionale a forţei de muncă. Societatea există în România din anul 2009, fiind înregistrată la Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Sălaj sub numărul: J31/455/2009 şi având codul unic de înregistrare 26209001.