asistenti medicali si ingrijitori pentru ANglia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

1. Asistenti medicali care au inregistrarea la NMC:

Conditii de selectie:

- Limba engleza nivel mediu spre avansat,

- Experienta minimum 1 an.

- Sa aiba o prezenta respectabila si o conduita ireprosabila

Oferta:

- Salariul minim 6 lire pe ora in functie de experienta ,

- Compania din Marea Britanie va face aplicatia pentru permisul de munca iar aceasta aplicatie costa 170 de lire sterline, platibil dupa primirea ofertei de munca,

2. Ingrijitori in Centre si Azile de batrani:

A. FARA EXPERIENTA

- Limba engleza nivel avansat,

Oferta:

- Salariul minim 5.50 lire pe ora in functie de experienta ,

- Compania din Marea Britanie va ofera cursul NVQ level 2 si va face documentele pentru viza de student, documente ce costa 170 de lire sterline si care se platesc dupa primirea ofertei de munca,

A CU EXPERIENTA( asistenti medicali fara inregistrare la NMC )

Oferta:

- Salariul minim 6.25 lire pe ora in functie de experienta ,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.