ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI pentru BELGIA

SIMACONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma recruteaza asistenti medicali cu si fara experienta pentru spitalele si casele de odihna si tratament din Belgia .
Descrierea sarcinilor :,, pregătirea şi distribuirea medicamentelor, schimbarea pansamentelor, schimbarea scutecelor, alimentaţie, injecţii, recoltări biologice, sonde urinare, sonde gastrice, perfuzii, toaleta persoanelor cu handicap.
ATENŢIE : ASISTENTUL MEDICAL ESTE PRIMUL CONTACT CU MEDICII ŞI FAMILIILE REZIDENŢILOR, ESTE IMPERATIV CA ACEŞTIA SĂ SE POATĂ EXPRIMA ÎN LIMBA FRANCEZĂ !!!
Relatii:
Joita Vasile- Bucuresti
tel 0722503587
e-mail: joita_vasile@yahoo.com

CERINTE

Cerinte
- diplomă de calificare asistent medical generalist(studii postliceale de 3 ani sau studii superioare)
- cunostinţe de limba franceză sau flamandă (nivel minim solicitat B1)

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Oferim :
- demersurile pentru dosarul administrativ (echivalare diploma, permis de munca, permis de sejur pentru toata familia)
- contract pe durată nedeterminată
- salariu net garantat 1500 euro + sporuri (weekend, zile de sărbătoare, ture de noapte)
- al 13-lea salariu
- alocaţii familiale
-traducerea dosarului GRATUIT
-transport in Belgia GRATUIT
-taxa pentru dosar suportata de firma
-facilitati pentru cazare

SIMA CONSULTING este o firma de recrutare şi selecţie de personal medical specializat din România, pentru spitale şi case de odihnă din Belgia. Activeaza cu succes in Belgia din 2008, avand peste 150 de asistenti medicali angajati in Belgia.