ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

MOVING PEOPLE SPRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate belgiana cu obiect de activitate selectia si recrutarea de personal cautam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI interesati sa lucreze pentru o perioada de minim 2 ani in spitale sau case de odihna si tratament din Belgia. Conditiile de lucru (orar, salariu, avantaje) sint similare cu cele ale angajatilor locali.
FIRMA NU PERCEPE NICI UN FEL DE TAXA SAU COMISION DE LA CANDIDATI.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne vizitati site-ul www.nurses.be sau sa ne contactati la adresa de email recrutement@nurses.be

CERINTE

Se cere:
- diploma de absolvent al studiilor de specialitate (scoala postliceala sanitara sau colegiu) cu durata de 3 ani si 4600 ore de studiu
- cunostinte de limba franceza
- experienta in domeniu poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu net de 1200 EURO pe luna
- turele de noapte si orele suplimentare sint platite separat
- firma acorda asistenta in intocmirea dosarului si a tuturor formalitatilor, in gasirea unei locuinte

Societate belgiana de recrutare personal medical interesata in selectionarea de asistenti medicali, vorbitori de limba franceza si dispusi sa lucreze in Belgia sau Franta. Oferim tot sprijinul necesar privind demersurile de obtinere a unui loc de munca, in conditii similare celor ale angajatilor locali.