ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

MOVING PEOPLE SPRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate belgiana de selectie si recrutare personal, cautam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI, vorbitori de limba franceza si dispusi sa lucreze in spitale sau case de odihna si tratament din Belgia pentru o perioada de minim 2 ani.
Se ofera aceleasi conditii de lucru (orar, salariu, avantaje) ca si pentru angajatii locali.
Firma acorda asistenta la indeplinirea tuturor formalitatilor si in gasirea unei locuinte.
NU SE PERCEPE NICI O TAXA DE INSCRIERE SAU COMISION DE LA CANDIDATI

CERINTE

Se cere:
- diploma de absolvent ai cursurilor de specialitate (scoala postliceala sanitara sau colegiu) cu durata de 3 ani si un nr. total de 4600 ore de studiu
- cunostinte de limba franceza
- experienta in munca poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu net de 1200 E pe luna
- Orele suplimentare si turele de noapte sint platite separat
- Oferim asistenta pentru intocmirea dosarului de echivalare a studiilor, pentru obtinerea permisului de lucru si a permisului de sejur

Societate belgiana de selectie si recrutare personal, interesata in selectionarea de asistenti medicali generalisti, vorbitori de limba franceza si dispusi sa lucreze in Belgia. Oferim tot sprijinul necesar privind demersurile de obtinere a unui loc de munca, in conditii similare celor ale angajatilor locali.
Pentru orice detalii nu ezitati sa ne contactati la adresa de email recrutement@nurses.be sau sa accesati site-ul nostru, www.nurses.be