ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

MOVING PEOPLE SPRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate belgiana cu capital integral privat, cautam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI interesati sa lucreze in spitale sau case de odihna si tratament din Belgia pentru o perioada de minim 2 ani.
Conditiile de lucru (salariu, orar, avantaje) sint similare cu cele ale angajatilor locali.
Se asigura asistenta in intocmirea dosarului de echivalare a studiilor, in gasirea unei locuinte.
FIRMA NU PERCEPE NICI O TAXA SAU COMISION DE LA CANDIDATI.
Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul www.nurses.be sau contactati-ne la adresa de email recrutement@nurses.be

CERINTE

Se cere:
- diploma de asistent medical generalist obtinuta dupa absolvirea cursurilor de specialitate (scoala postliceala sanitara sau colegiu) cu durata de 3 ani
- cunostinte de limba franceza

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- un salariu net incepind de la 1200 E pe luna
- orele suplimentare si turele de noapte sint platite separat
- asistenta privind demersurile procedurale

Societate belgiana de recrutare personal medical interesata in selectionarea de asistenti medicali, vorbitori de limba franceza si dispusi sa lucreze in Belgia sau Franta. Oferim tot sprijinul necesar privind demersurile de obtinere a unui loc de munca, in conditii similare celor ale angajatilor locali.