ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

MOVING PEOPLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam URGENT asistenti medicali generalisti interesati sa lucreze in case de odihna si tratament din partea de nord a Belgiei.
Contractele de munca sint pe durata nedeterminata.
Conditiile de lucru (salariu, orar, avantaje) identice cu ale asistentilor medicali belgieni.
FIRMA OFERA GRATUIT CURSURI DE LIMBA FLAMANDA.

CERINTE

Diploma de asistent medical generalist
Autorizatie de libera practica
Cunostinte de limba germana sau engleza pot constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu minim NET de 1300 euro/luna.
Orele suplimentare si turele de noapte sint platite separat.
Se asigura asistenta GRATUITA la intocmirea dosarului, a tuturor formalitatilor, in tara si in strainatate, sprijin la gasirea unei locuinte.

Societate belgiana de recrutare personal medical interesata in selectionarea de asistenti medicali, vorbitori de limba franceza si dispusi sa lucreze in Belgia sau Franta. Oferim tot sprijinul necesar privind demersurile de obtinere a unui loc de munca, in conditii similare celor ale angajatilor locali.