Asistenti Medicali Belgia

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza Asistenti Medicali Generalisti interesati sa lucreze in spitale sau case de odihna si tratament din Belgia.
Posturile sunt vacante in special in zona Brussels.

IMPORTANT!!!
Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

CERINTE

- Diploma de studii (Scoala Posliceala Sanitara, Colegiu) cu durata de 3/4 ani si un numar de 4600 ore de studiu, conform planului de invatamant;
- Cunostinte de limba franceza: nivel mediu/avansat

Acte necesare pentru intocmirea dosarului de prezentare a candidatilor:
- Copie scanata, dupa diploma de asistent medical + traducerea in limba franceza
- Certificat de conformitate/ recomandare+ traducerea in limba franceza
- Adeverinta de la Colegiul Asistentilor Medicali din Romania + traducerea in limba franceza
- Copie dupa pasaport
- CV in limba franceza, cu poza
- O scrisoare de recomandare in limba franceza

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru (orar, salariu, beneficii) similare cu cele ale angajatilor locali
- Salariu intre 1700Euro- 1800 Euro (1300 Euro- 1400 Euro net)+ ore suplimentare si ture de noapte platite extra
- Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba inclusa, de 6 luni

Oferim asistenta in gasirea unei locuinte (in functie de conditiile impuse de catre fiecare angajator in parte).

Transportul de la domiciliul fiecarui candidat selectat, pana la locul de munca din Belgia, este in sarcina Angajatului.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.