Asistenti Medicali Belgia

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI interesati sa lucreze in spitale si case de odihna si tratament din Belgia.

CERINTE

Cerinte:
• diploma de studii (scoala postliceala sanitara, colegiu)cu durata de 3 ani si un numar de 4600 ore de studiu, conform planului de invatamint;
• cunostinte de limba franceza: nivel mediu/avansat (certificat minimB1 Delf reprezinta avantaj)

Actele necesare pentru intocmirea dosarului aplicare :
• Certificat de conformitate
• Copie dupa diploma de asistent medical generalist + traducerea in limba franceza
• foaia matricola de la scoala postliceala sanitara
• planul de invatamind de la scoala postliceala sanitara
• adeverinta cu orele de instruire practica efectuate in unitatile spitalicesti pe parcursul fiecarui an de studiu
• adeverinta de la Colegiul Asistentilor Medicali din Romania+ traducerea in limba franceza
• copie pasaport
• CV in limba franceza
• 3 poze tip carte de identitate

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• Conditii de lucru (orar, salariu, avantaje) similare cu cele ale angajatilor locali;
• Salariu incepand de la 1300 Euro net (orele suplimentare si turele de noapte platite extra).
• Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba inclusa, de 6 luni

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.