Asistenti Medicali BELGIA

Nursing an Senior Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Assitance Care and Nursing SPRL din Belgia recruteaza ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI debutanti sau cu experienta pentru a lucra in Centre de ingrijire a persoanelor varstnice din Belgia

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta telefonic sau puteti vizita site-ul societatii pe
www.assistancecareandnursing.com

CERINTE

Cerinte:
-diploma de asistent medical/Certificat de Competente Profesionale
-cunostinte minime de limba franceza la nivel conversational
-experienta in domeniu de min 3 ani

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
-salariul net de 1700 euro/ luna
-drepturi egale cu cele ale angajatilor belgieni
-primul transport Romania-Belgia gratuit
-posibilitate de reintregire a familiei
-cursuri gratuite de limba franceza

IMPORTANT !!!

SOCIETATEA NOASTRĂ NU PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXĂ DE ÎNSCRIERE DIN PARTEA CANDIDAŢILOR
VA AJUTAM IN PROCESUL DE OBTINERE AL ECHIVALARII DIPLOMEI DVS DE STUDII IN BELGIA

Ingrijiri medicale acordate persoanelor in varsta sau cu dizabilitati