Asistente medicale specializate - Belgia

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de peste 11 ani in recrutarea de specialisti pentru companii importante din tara si strainatate, va ofera oportunitatea de a profesa ca asistente medicale specializate, in spitale din Belgia.

In acest moment avem 8 posturi urgente in: sala operatii, anestezie, geriatrie(camine de batrani, sectie de neuropsihiatrie).

Se ofera:
- contracte de lucru pentru 1 an cu posibilitate de prelungire
- salarii incepand de la 1400 euro net
- program de lucru 38 ore/saptamana, in medie
- orele suplimentare platite separat
- curs de limba olandeza oferit de catre angajator, in Romania

NU SE PERCEPE COMISION!

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta prin e-mail: office@head-hunting.ro sau telefonic intre orele 12-21 la telefon: 0723.188550.

CERINTE

Experienta ca asistenta medicala in departamentul dorit minim 2 ani.
Pentru postul de asistenta geriatrie - studii postliceale de 3 ani.
Pentru posturile de anestezie si sala de operatii -absolvente de facultate cu specializare de asistenta medicala generalista, cu licenta.
Cunostinte de limba engleza.
Disponibilitate de a invata limba olandeza.
Varsta maxima: 45 ani.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.