ASISTENT MEDICAL GENERALIST

MOVING PEOPLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Societate belgiana de selectie si recrutare personal cautam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI interesati sa lucreze in spitale si case de odihna si tratament din Belgia pentru o perioada de minim 2 ani. Se ofera aceleasi conditii de lucru (salariu, orar, avantaje) ca si pentru angajatii locali.
- Asiguram asistenta in intocmirea dosarului si a tuturor formalitatilor, in gasirea unei locuinte.
- FIRMA NU PERCEPE NICI UN COMISION SAU TAXA DE INSCRIERE DE LA CANDIDATI.

CERINTE

- Diploma de absolvent a studiilor de specialitate (scoala postliceala sanitara sau colegiu)
- Cunostinte de limba franceza (in special vorbit)
- Limba germana sau engleza ar putea constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un salariu minim de 1200 E net.
- Orele suplimentare si turele de noapte sint platite separat.
- Orarul de lucru este de 38 ore/saptamina.

Societate belgiana de recrutare personal medical interesata in selectionarea de asistenti medicali, vorbitori de limba franceza si dispusi sa lucreze in Belgia sau Franta. Oferim tot sprijinul necesar privind demersurile de obtinere a unui loc de munca, in conditii similare celor ale angajatilor locali.